Bu çerçevede, ASKİ, ADM Elektrik, Telekom ve Doğalgaz gibi temel hizmet sağlayıcılarının işbirliğiyle altyapı sistemlerinin kurulmasının ardından sokak ve caddelerin yenilenmesi için de çalışma başlatıldı. 

Koçarlı Belediye Başkanı Kaplan, altyapısı tamamlanan sokak ve caddelerin komple yenilenmesi için kapsamlı çalışma başlattı. Başkan Kaplan, ilçedeki altyapı projelerinin tamamlanmasının ardından başlayan sokak ve cadde yenileme çalışmalarının önemini vurgulayarak, Koçarlı'nın modern bir çehre ile ikinci yüzyıla hazırlandığını dile getirdi. 

Sokak ve cadde yenileme projeleriyle ilçede yaşayan vatandaşlara daha iyi bir yaşam kalitesi sunma amacı taşıdıklarını belirten Başkan Kaplan, ayrıca çalışmaların kış şartlarının bastırmadan önce tamamlanmasının planlandığını da açıkladı. 

Çine’de pedallar Cumhuriyet’in yüzüncü yılı için çevrilecek Çine’de pedallar Cumhuriyet’in yüzüncü yılı için çevrilecek

Başkan Kaplan'ın talimatıyla yürütülen halihazırdaki sokak ve cadde yenileme çalışmaları, ilçenin genel görünümünü iyileştirmenin yanı sıra, alt yapı hizmetlerinde de önemli bir iyileşme sağlamayı amaçlıyor. Bu sayede, Koçarlı halkı daha iyi elektrik, su, doğalgaz ve iletişim hizmetleri gibi temel gereksinimlerini daha güvenilir ve etkin bir şekilde karşılayabilecek.