FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Aydemir 100 araçlık konvoyla ilçe merkezine gelirken, büyük buluşma sırasında partinin kıdemli isimlerinin de Özgür Arıcı’nın yanında yer alması üzerine, “CHP Koçarlı’da şimdi birlik zamanı” yorumu yapıldı.

İncirliova esnafından Başkan Çerçioğlu'na ziyaret İncirliova esnafından Başkan Çerçioğlu'na ziyaret

Özgür Arıcı’nın Koçarlı Belediyesi Başkan Adaylığı için çalışmalarını hızlandırdığı Koçarlı CHP’de, birlik ve beraberlik görüntüsü kendini iyice hissettirdi.

Belediye Meclis Üyeliği listeleri için son çalışmalar yapılırken, Yeniköy Mahallesinden Raci Aydemir meclis üyeliği başvurusunu CHP İlçe Başkanlığına yaptı.

Yeniköy Mahallesinden 100 araçlık konvoyla ilçe merkezine gelen Aydemir, partililer tarafından coşkuyla karşılandı.

Özgür Arıcı ve kıdemli partililerin hep birlikte karşıladığı Aydemir, başvuru dosyasını Özgür Arıcı’nın seçim ofisine teslim etti.

KOÇARLI’DA BİRLİK GÖRÜNTÜSÜ

Özgür Arıcı’nın adaylık çalışmaları sırasında ziyaret edip görüşlerini aldığı, CHP’nin Koçarlı’daki kıdemli isimleri de büyük buluşmada yer aldı.

Eski Koçarlı Belediyesi Başkanı CHP’li Mutlu Öztürk, Eski Yeniköy Belediyesi Başkanı Erdal Arasan, Eski CHP İlçe Başkanı Mehmet Değirmenci gibi isimler, Özgür Arıcı’ya destek için parti binasında yerlerini aldı.

Koçarlı Belediyesi Başkan Adayı Özgür Arıcı, kırgınlık/küskünlük söylentilerine rağmen Koçarlı’da birlik ve beraberlik ruhunu oluşturan partililerine teşekkür etti. CHP’lilerin her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğunun altını çizen Arıcı, “Bu akşam ortaya çıkan tablo Türkiye’nin de ihtiyacı olan tablodur. Siyasette zaman zaman küslükler olabiliyor. Bu küslükleri kavgaya dönüştürme değil, dostlarımıza sahip çıkma zamanıdır. Ben buna inanıyorum. Birlikten kuvvet doğar. Birlik olacağız. Birleşe birleşe kazanacağız. Bizim işimiz kavgayla değil. Kalp kırmayacağız, gönül almaya geliyoruz. Koçarlı’da sevgi kazanacak” dedi.