Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Cumhuriyet Halk Partisi Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin ve Aydın Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mehmet Utku Şahin de Kaymakam Kapankaya'yı acılı gününde yalnız bırakmadı.

Başkan Dinçer öğretmenleri unutmadı Başkan Dinçer öğretmenleri unutmadı

Turgutlu Kaymakamı Selami Kapankaya'nın ağabeyi, Çine sanayi esnaflarından Şahin Kapankaya, sağlık problemleri nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Merhum Kapankaya'nın cenazesi bugün Yeni Mahalle Camii'nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından  Ayaklı Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurlandı.

Cenaze törenine Manisa Vali Yardımcısı Mustafa Yılmaz, Çine Kaymakamı Murat Büyükköse, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Turgutlu Cumhuriyet Başsavcısı Bahri Yalçınöz, Cumhuriyet Halk Partisi Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin, Turgutlu İlçe Müftüsü Ömer Çoban, Çine İlçe Müftüsü Yahya Ofşin, Aydın Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mehmet Utku Şahin, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı ve Tariş Pamuk ve Yağlı Tohumlar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, Antalya İli  Kaş İlçesi Patara ve Gelemiş Mahalle Muhtarı Arif Otlu, Turgutlu ve Çine mahalle muhtarları ile Kapankaya'nın eş, dost ve akrabalarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin ve Aydın Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mehmet Utku Şahin cenaze töreni sonrası Kayamakam Kapankaya'ya taziye dileklerini iletti.