Tetik ve Meclis Üyelerinden Başkan Çerçioğlu'na nezaket ziyareti Tetik ve Meclis Üyelerinden Başkan Çerçioğlu'na nezaket ziyareti

Demokrat Parti Efeler Belediyesi Başkan Adayı Hasan Dinçer, Aydın Gazeteciler Cemiyeti’ni (AGC) ziyaret etti.

AGC Başkanı Ferdi Uzun ve beraberindeki gazetecilerle sohbet eden Dinçer, Efeler’de 25 yıla yaklaşan iş hayatını ve siyasete giriş hikayesini anlattı.

Dedesinin Demokrat Parti’nin kurucularından ve ilk milletvekillerinden biri olduğunu dile getiren Dinçer, aktif siyasete Demokrat Parti’de başladığını belirtti.

İl Başkanı Serhat Emanet’in DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’la görüşmesinin ardından kendisine adaylık teklif ettiğini söyleyen Hasan Dinçer, “Aydın’ı ayrıştırmadan birleştirmek istiyoruz. ‘Sen ben yok, hep beraber Efeler’ diyerek yola çıktık” dedi.

Dinçer, “10 gündür sahadayız. Olumlu tepkiler alıyorum. ‘Yeni, temiz bir yüz’ diyor vatandaşlarımız. Eğer bizlere şans verilirse, İnşaat Mühendisi olmanın verdiği bilgi, birikimi Efeler’e aktarmaya çalışacağız. En çok trafik ve kaldırımlardan şikayet alıyoruz. 13 önemli projemiz var. Kısa süre sonra onları da sizinle paylaşacağız” ifadelerini kullandı.