Hasan Dinçer Haberleri

Hasan Dinçer haberleri ve güncel Hasan Dinçer gelişmeleri, Hasan Dinçer ile ilgili tüm video, Hasan Dinçer fotoğrafları ve Hasan Dinçer haberleri Aydın Haberleri | Aydın Kulis Haber | Son Dakika Aydın Haberleri sitemizde


SPOR

Aydın Tenis Kulübü Başkanı Hasan Dinçer ve yönetim kurulu üyeleri, Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Aydın Haberleri

Siyasete şimdiye kadar girmemiş, siyasette yeni bir yüz olarak Belediye Başkan Adayı olan Hasan Dinçer, çıktığı siyaset sahnesinde adım adım...

Aydın Haberleri

Demokrat Parti Efeler Belediye Başkan Adayı Hasan Dinçer, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Konuklu, Yılmazköy, Doğan ve İmamköy Mahallelerinde, "Onlar kıyameti...

Aydın Haberleri

Demokrat Parti (DP) Efeler Belediye Başkan Adayı Hasan Dinçer seçim çalışmalarına Efeler’de Girne Mahallesi Girne Bulvarında devam etti.

Aydın Haberleri

Demokrat Parti (DP) Efeler Belediye Başkan Adayı Hasan Dinçer seçim çalışmaları çerçevesinde Dalama Yeniköy’ü ziyaret etti.

Aydın Haberleri

Demokrat Parti (DP) Efeler Belediye Başkan Adayı Hasan Dinçer Ilıcabaşı Mahalle Muhtarı Alim Tarım’ı ziyaret etti.

Aydın Haberleri

Hasan Dinçer'in yepyeni projesi olan Kültür Sanat Sarayı, şehrin kültürel ve sanatsal yaşamına yepyeni bir soluk getirecek.

Aydın Haberleri

Demokrat Parti Efeler Belediyesi Başkan Adayı Hasan Dinçer, seçim çalışmalarına Doğu Gazi Bulvarı esnafını ziyaret ederek devam etti.

Aydın Haberleri

Demokrat Parti Efeler Belediye Başkan adayı Hasan Dinçer Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ziyaretlerine Yeni Nesil Köy Enstitülüler Derneği Aydın Şubesi...

Aydın Haberleri

Demokrat Parti Efeler Belediyesi Başkan Adayı Hasan Dinçer, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Kardeşköy'de vatandaşlar tarafından sevgi seliyle karşılandı.

Aydın Haberleri

Demokrat Parti (DP) Efeler Belediye Başkan Adayı Hasan Dinçer, seçim çalışmalarına Batı Gazi Bulvarı esnafını ziyaret ederek devam etti.

SİYASET

Demokrat Parti Efeler Belediye Başkan Adayı Hasan Dinçer, seçim çalışmaları kapsamında Kızılcaköy Mahallesini ziyaret etti.