Hasan Dinçer;

Aydın Ticaret Odası'ndan Başkan Çerçioğlu'na ziyaret Aydın Ticaret Odası'ndan Başkan Çerçioğlu'na ziyaret

"Dalama pazarı ve hayvan pazarı bölgenin buluşma noktası. Ziyaretimizde Demokrat Parti’ye karşı gösterilen sevgiye ve ilgiye şahit oluyoruz. Bu bize güç ve mutluluk veriyor, mücadele gücümüzü artırıyor. Sağ olsunlar Dalamalılar bizler çok güzel şekilde karşıladı. Muhtarımız Oktay Güngör şahsında hepsine çok teşekkür ediyorum."

"Özellikle büyüklerimizden Demokrat Parti’yi saha gördüklerinden duydukları memnuniyeti görmek son derece mutluluk verici. Burada büyük, küçük kadınlarımızın partimize gösterdiği alaka bizlere ayrıca güç verdi. Bir belediye başkanı başkanlığını yaptığı her mahalleye rahatlıkla girebilmeli. Tabii ki bunun için yapılan hizmetler ile tavır ve davranışları ile vatandaşların gönlüne girmeyi başarmasına bağlı. Biz buna talibiz. Anlımız ak, başımız dik olarak herkesi kucaklamak. Önce insan. Sonrasını hep birlikte başarabiliriz.

Buradaki pazarda da gördük ki ekonomik sıkıntılar insanlarımızı çok zorluyor. İnsanlar ekonomik zorluklar nedeniyle ne yapacağını bilmiyor. İnsanlar saat başı gelen zamlar nedeniyle sersem olmuş durumda. Bu güzel, kanaatkar insanlar her şeyin en güzelini hak ediyor ve bunu hep birlikte başaracağız."