Başkan Kıvrak, aralıksız gerçekleştirdiği mahalle buluşmalarında hem vatandaşlarla birebir sohbet ederek sorunları yerinde tespit ediyor hem de belediyenin çalışmalarını inceleyip, yapılması gereken işlerle ilgili değerlendirmelerde bulunuyor. 

“KUCAKLAYICI, EŞİT VE ADİL HİZMET ANLAYIŞINDAN ÖDÜN VERMEYECEĞİZ”

Başkan Kıvrak, kahvehane esnafını ağırladı Başkan Kıvrak, kahvehane esnafını ağırladı

Vatandaşların Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak ile doğrudan görüşlerini paylaşma fırsatı buldukları buluşmaların son adresi Sarıoğlu Mahallesi oldu. Sarıoğlu Mahallesini ziyaret eden Başkan Kıvrak, mahalle halkının ihtiyaçlarını ve beklentilerini dinleyerek, toplumun her kesimini, her bir vatandaşı kucaklayıcı, birleştirici, eşit ve adil hizmet anlayışından ödün vermeyeceklerinin altını çizdi.

“ORTAK AKILLA HİZMETLERİMİZİ ŞEKİLLENDİRİYORUZ”

Mahalle ziyaretlerine aralıksız devam edeceğini belirten Başkan Mehmet Kıvrak, "Mahalle ziyaretleri, yerel yönetim olarak vatandaşlarımızla bir araya gelip sorunları yerinde tespit etmemiz ve çözümler üretmemiz açısından büyük önem taşıyor. Her bir mahalle sakininin görüşlerine değer veriyor, beklentilerini anlamaya çalışıyoruz. Bu samimi buluşmalar sayesinde, hemşehrilerimizle güçlü iletişimler kuruyoruz ve ortak aklı ön planda tutarak hizmetlerimizi şekillendiriyoruz" dedi.

Editör: Yusuf Yıldız