Başkan Çerçioğlu, Cumartesi Pazarı’nda vatandaşlarla buluştu Başkan Çerçioğlu, Cumartesi Pazarı’nda vatandaşlarla buluştu

Aydın’da muhtar adaylarının 31 Mart seçim çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Girne Mahallesi muhtar adayı ve mahallenin sevilen esnafı Şevket Türk, seçimlerin yaklaşmasıyla beraber ekip olarak sahaya indi.  Berberler Kuaförler Odası Başkanı Serkan Avşar’ın da eşlik ettiği ve destek verdiği muhtar adayı Türk, esnafları tek tek gezdi ve her daim esnafın ve mahalle halkının yanında olduğunu söyledi. Şevket Türk, seçildikten sonra da aynı diyalog, sevgi ve hoşgörü içerisinde ortak akılla hizmet edeceğini de belirtti.

“HEDEFİMİZ 31 MART’TA AÇIK ARA FARKLA ÇIKMAK”

Girne Mahallesi’nin Aydın’ın nüfus bakımından en büyük ve en fazla seçmen sayısına sahip mahalle olduğunu söyleyen muhtar adayı Türk, mahallenin hizmet olarak eksik kaldığını ve muhtarın görevini yapamayacak kadar yorulduğunu söyledi. Girne Mahallesinin parklarının alkol ve fuhuş yuvasına döndüğünü söyleyen Türk, “Sokaklarımız köy yolları gibi. Çöp sorunumuz mevcut. Sokak hayvanlarımıza sahip çıkılmıyor ve yardım ve hizmet konusunda eksiklik yaşanıyor” dedi.

“GİRNE MAHALLESİNİ AYDIN’IN ÖRNEK MAHALLESİ YAPACAĞIZ”

Girne Mahallesi sakinlerinin tam desteği ve sevgi gösterileriyle karşılanan muhtar adayı, esnafın ve mahalle halkının evladını bağrına bastığını ve kendisinin seçilmesi halinde mahalle halkının gecesinde gündüzünde, hüznünde ve sevincinde, sorununda sıkıntısında her daim yanında olacağını belirtti. Girne Mahallesini Aydın’ın örnek mahallesi yapacağız diyen Türk, “Ayrıştıran değil birleştiren, ben değil biz diyerek çıktığımız bu yolda ekibim ve ben hazırım. Mahalle halkımızın teveccüh göstermesi halinde mahallemize hizmet etmek istiyorum. Tüm Girne Mahallesi halkına ve esnafına cani gönülden ekibim ve kendi adıma teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

Editör: Yusuf Yıldız