banner47

Sökeli müzisyenlerden Topuklu Efe’ye teşekkür

Sökeli müzisyenlerden Topuklu Efe’ye teşekkür
banner68

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu pandemi sürecinde işsiz kalan müzisyenleri unutmadı. Tedbirler nedeni ile işlerini yapamayan müzisyenlere AYBA Ekipleri tarafından gıda kolisi dağıtımı yapılıyor. Yaşadıkları sıkıntıları Topuklu Efe ve ekibi sayesinde en az zararla aşmaya çalıştıklarını belirten Sökeli müzisyenler, ”Bu süreçte bir tek sesimizi Özlem Başkan duydu. Kapısından hiçbir zaman eli boş dönmedik. Çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek için alınan tedbirler kapsamında düğünlere ara verilirken, eğlence mekanları da kapatıldı. İşsiz kalan ve ekonomik olarak zorlanan müzisyenlere Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu sahip çıktı.
Süreci atlatabilmeleri için AYBA ekipleri tarafından müzisyenlerin evlerine gıda ve hijyen kolileri dağıtılmaya devam ediliyor. Başkan Çerçioğlu’nun talimatı ile kısıtlamalar kalkıp süreç normale dönünceye kadar bu desteklerin devam edeceğini belirtildi.  
“ÖZLEM BAŞKANA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ”
Salgın sürecinde kendilerine destek olan Başkan Özlem Çerçioğlu ve ekibine teşekkür eden Sökeli müzisyenlerden Gökay Koç, “Sayın Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu'na müzisyen arkadaşlarımıza göstermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyoruz.  Allah razı olsun bu zor günlerimizde bizi Özlem Başkan'dan başka düşünen olmadı. Özlem Başkan bizim Topuklu Efemiz onu çok seviyoruz, bizlere her zaman destek oldu. Ailelerimizin doğum gününü bile kutladı bu bizim için heyecan verici bir jestti. Biz müzisyenler günlük kazanırız ve günlük kazandıklarımızla evimize ekmek götürürüz. Tam bir senedir işe gitmiyoruz ve geçinmek zorundayız. Gerçekten çok zor durumdayız. Ev kiralarını ödeyemeyen, evlerini kapatan arkadaşlarımız oldu. Koordinatörümüz Fatih Akkentli bizi aradı buldu. Özlem Başkanımız yanınızda ne istiyorsanız söyleyin yapacak sizleri çok seviyor dedi. Çok mutlu olduk. Bu süreçte bir tek Özlem Başkan sesimizi duydu. Başka isteklerimiz oldu hiçbir zaman kapısından elimiz boş dönmedik Ne istediysek yerine getirdi. Sökeliler olarak gururumuz o. Özlem Başkanımız çok duyarlı bizler çok seviyoruz kendisini. Birçok müzisyen arkadaşımız değişik kollarından geçimini sağlıyor. Çok şükür Özlem Başkanımız var ve bizlere destek oluyor. Özlem Başkan ve emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun” diye konuştu. 
“BİZE DÜĞÜN YAŞATIYOR”
Sökeli Müzisyen Mehmet Ali Deniz, “Düğün dernek eğlence bizim işimiz. Özlem Başkanımız her zaman yanımızda olduğunu gönderiyor. Bu pandemi döneminde bize yapmış olduğu yardımlar ile düğün yaşatıyor. Allah razı olsun Allah başımızdan eksik etmesin. Bu işlerin siyasi yanı olmaz biz siyaset bilmeyiz zaten Özlem Başkan siyasetin üstünde birisi herkes seviyor herkes takdir ediyor. Söke’de ateş gibi ekibi var. Allah nazarsan korusun. Bir dediğimiz iki olmadı” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER