banner47
r

Söke Esnaf Odası Başkanı Coşkun: Soğukta içimiz ısındı

Aydın Büyükşehir Belediyesi geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da soğuk kış günlerinde vatandaşların içini ısıtmak için il genelinde çorba dağıtıyor. 

Söke Esnaf Odası Başkanı Coşkun: Soğukta içimiz ısındı
banner68
banner108

Pazar esnafı tezgahlarını kurarken başlanan çorba dağıtımıyla günlük 5 bin kişiye ulaşılıyor. Dağıtılan çorbalardan vatandaşlar da faydalanıyor. 
Salgın koşullarında ekonomik olarak zorlandıklarını ifade eden Söke Meyve ve Sebzeciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Ümit Coşkun "Özlem Başkanımız her zaman pazarcı esnafının yanında oluyor. Yağmurla birlikte AYBA ekiplerimiz pazarımıza geldi ve sabahın erken saatlerinde çorba dağıtımına başladı. Topuklu Efemiz ile birlikte pazarımıza bereket yağdı, bereket geldi. Pandemi dolayısıyla pazar esnafına maske dağıttı. Her pazar ekiplerini gönderip derdimiz var mı diye sordu. Böyle güzel bir uygulama başka nerede var. Sosyal belediyecilik demek, Özlem Çerçioğlu demek. Soğukta içimiz ısındı, onun ekiplerini görünce onun adını duyunca zaten yüreğimiz ısınıyor. Allah razı olsun. Başkanımızın memleket sevdası, esnaf sevdası bizleri çok mutlu ediyor. Tüm pazarı esnafım adına kendisine içimizi ısıttığı sımsıcak yüreğimizden teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 13:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER