banner47

Özlem Çerçioğlu'ndan vefa örneği

Özlem Çerçioğlu'ndan vefa örneği
banner68
banner108

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Söke’li vatandaşlarımıza yönelik sağlanan sosyal destekler devam ediyor. Başkan Çerçioğlu’nun talimatıyla sabahın ilk ışıklarından itibaren tüm Büyükşehir ekipleri sahaya çıkıyor vatandaşların taleplerini karşılıyor. 

Sosyal belediyecilikte Türkiye’de marka haline gelen ve birçok çalışmanın öncülüğünü yapan Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal destekleri hız kesmeden devam ediyor. Başkan Çerçioğlu’nun selamını ileten AYBA çalışanları, vatandaşların talep ve önerilerini de dikkatle dinleyerek çözüm bulunması için çalışma yapıyor. 

Söke’de sabahın erken saatlerinde başlayan çalışmalara Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli de eşlik ediyor. Akkentli, vatandaşlarla tek tek ilgilenerek Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun selamlarını iletiyor. 

SÖKELİ MUHTARLAR HİZMETTEN ÇOK MEMNUN 

Serçin Mahalle Muhtarı Mustafa  Çay: Sabah gözümüzü açıyoruz AYBA kapımızda gece derdimiz oluyor AYBA yanımızda 

Çalışmalardan dolayı çok memnun olduklarını belirten Serçin Mahalle Muhtarı Mustafa Çay; “Özlem Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun. Çok yerinde çok önemli hizmetler. Sabah gözümüzü açıyoruz kapımızda AYBA akşam bir derdimiz oluyor yanımızda AYBA Halkımız çok memnun. Sabah daha gün doğmadan hizmetler geliyor. Bu hizmetlerden memnun olmamak mümkün müdür? Bütün mahalle Özlem Çerçioğlu’na  dua ediyor.Allah başımızdan eksik etmesin” ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2020, 13:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER