banner47

Dinçer'den esnafa kira müjdesi

Dinçer'den esnafa kira müjdesi
banner68
banner108

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, belediyeye ait işyerlerinde faaliyetine devam eden esnaftan kiranın sadece yarısını alacaklarını, dükkanını kapatmak zorunda kalan esnaftan ise salgın süreci sonuna kadar kira alınmayacağını açıkladı. 
Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, yeni yılın ilk belediye meclis toplantısında meclis üyeleri ile birlikte Çineli esnaf için aldıkları kararla ilgili bir açıklama yaptı. Koronavirüs salgını nedeniyle esnafın zor günler geçirdiğini ifade eden Başkan Dinçer, “Esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.
 Dinçer, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; 
“Çine Belediyesi olarak esnafımızın her zaman yanındayız. Pandemi sürecinde maddi ve manevi olarak esnafımızın yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Koronavirüs salgını sürecinde yaşanan gelişmeler sebebiyle işleri olumsuz etkilenen ve paket servisi ya da benzeri bir şekilde hizmet verecek şekilde işyeri açık olan belediyenin işyerlerindeki kiracılarımızdan kira ücretlerinin yarısını, işyerleri tamamen kapanan kiracılarımızdan da kira alacaklarımızı pandemi süreci sonuna kadar almayacağız.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER