banner47

Cumhuriyet Mahallesi yenileniyor

Cumhuriyet Mahallesi yenileniyor
banner68
banner90

İlçe genelinde kalıcı hizmetler üretmek için faaliyetlerini sürdüren Nazilli Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesi 187 Sokak’taki yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan Cumhuriyet Mahallesi 187 Sokak’ta gerçekleştirilen yol çalışmalarını inceledi.

HEM ALT YAPISI HEM DE ÜST YAPISI YENİLENİYOR

Yol kazıma işlemlerinin sürdüğü alanda parke taşı döşeme ve kaldırım çalışmalarının da ivedilikle gerçekleştirildiğini ifade eden Başkan Özcan, alt yapıda içme suyu ve ana hatların yenileneceğini, üst yapıda ise döşeme faaliyetlerinin ardından çevre düzenlemelerinin yapılacağını bildirdi.

“ALNIMIZIN AKIYLA ÇIKACAĞIZ”

Yapılan saha çalışmalarının ardından Cumhuriyet Mahallesi’ndeki yolların yaklaşık yüzde 70’inin yanlış kullanım ve çeşitli kurumların altyapı işlemleri nedeniyle bozulmuş durumda olduğunu belirten Başkan Özcan; “Göreve geldiğimiz ilk gün kentimizde alt yapısı tamamlanan tüm alanlarda üst yapı çalışmalarını en iyi şekilde yapacağımızı söylemiştik. Cumhuriyet Mahallemizin en işlek noktalarından biri olan bu alanda da Aydın Büyükşehir Belediyemiz ile koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Desteklerinden dolayı bir kez daha Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle yaptığımız her işte olduğu gibi buradan da alnımızın akıyla çıkacağız” sözlerini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2020, 16:18
YORUM EKLE
banner80
SIRADAKİ HABER