banner47

Çerçioğlu Söke’nin alt yapısını yeniliyor

Çerçioğlu Söke’nin alt yapısını yeniliyor
banner68

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Söke’nin alt yapısını yeniliyor. Çalışmalar kapsamında Savuca, Yenidoğan, Yenikent Mahallelerine kanalizasyon yapılacak. 
Yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirme yapan Aydın Büyükşehir Belediye Koordinatörü Fatih Akkentli, “Savuca ve Yenidoğan Mahallemizde yapılacak alt yapı yatırımlarımız, Özlem Başkanımızın çok önem verdiği yatırımlar. İki mahallemiz alt yapı ağımıza katılınca arıtma tesisimize ek yapacağız. İleri Biyolojik atık su arıtma tesisimize kavuşacağız. Arıtma tesisimizin büyümesinde Söke Belediyemizin parseline ihtiyacımız var. Büyükşehir Belediye Meclis üyelerimizin girişimleri ile Büyükşehir belediyemize devri yapılacaktır. Şimdiden hayırlı olsun” dedi. 
GÜLLÜBAHÇE VE BAĞARASINDA ARITMA TESİSİ YAPILIYOR 
Akkentli, “Özlem Başkanımız Güllübahçe ve Bağarası Mahallemize arıtma tesisi yapacak. Güllübahçe mahallemize yapılacak arıtma tesisimizin projesi ihaleye çıktı. Kısa süre içinde de yapım ihalesine çıkacağız. Özlem Başkanımız takip ediyor.  Bağarası mahallemizde Artıma tesisimiz için kamulaştırma çalışmaları devam ediyor. Bağarası Mahallemizi Özlem Başkan bir hayaline kavuşturuyor. Söke’mize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2020, 10:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER