Yaptığı hizmetlerle kentin çehresini değiştiren Ergüler, tecrübesiyle yeniden kolları sıvadı.

Türkiye yerel seçimlere gidiyor. Tüm il ve ilçelerde nefesler tutuldu. Nazilli’de Cumhur İttifakı’nın Adayı Esat Ergüler, adaylığı açıklandığı 4 Şubat 2024 tarihinden itibaren yaklaşık 2 aydır sahada çalışma yürüttü. 

TECRÜBESİYLE YOLA ÇIKTI

Nazilli'de Polis Haftası kutlandı Nazilli'de Polis Haftası kutlandı

1994-2007 yılları arasında 13 yıllık belediye başkanlığı döneminde Nazilli’ye çağ atlatan AK Partili Esat Ergüler, yaptığı hizmetlerle kentin çehresini değiştirdi. Adaletten, enerjiye, tarımdan kültür ve sanayiye, ulaşımdan sağlığa kadar kazandırdığı sayısız eser ve projeleriyle “Halka hizmet, Hakka hizmet” düsturuyla 162 bin Nazilli’nin gönlünü kazanan Ergüler, 31 Mart Yerel Seçimleri’ne 13 yıllık tecrübesiyle milletin huzuruna yepyeni bir vizyonla çıktı.

NAZİLLİ GERÇEK BELEDİYECİLİKLE TANIŞACAK

Nazilli için yeniden kolları sıvayan Esat Ergüler, "Gerçek Belediyecilik" sloganıyla, kentin refahını, huzurunu, artırmayı hedefliyor. 1 Nisan’dan itibaren yeni nesil dijital teknolojilere uygun altyapılar tesis ederek, çocuklar, yaşlılar, engelliler, gençler ve kadınlar başta olmak üzere toplumun bütün kesimlerine yönelik sosyal belediyecilik hizmetlerini genişletecek.

VATANDAŞTA KARŞILIK BULDU

82 mahallede seçmenle buluşan AK Partili Esat Ergüler, vatandaşta büyük karşılık buldu. Bugüne kadar Nazilli’ye kazandırdıklarıyla şehrin kaderini olumlu yönde değiştiren AK Partili Ergüler, 31 Mart’ta "Türkiye Yüzyılı Şehirleri" için güçlü bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor.