“Gençlerimizle birlikte daha güzel yarınlar inşa edeceğiz” “Gençlerimizle birlikte daha güzel yarınlar inşa edeceğiz”


Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Çine Belediyesi, engelli bireylerin topluma etkin katılımını sağlamak ve farkındalık yaratmak amacıyla ortaklaşa bir program hazırladı.

Çine Belediyesi Enver Salih Dinçer Sosyal Tesisleri’nde ilçedeki engelli bireyler için düzenlenen özel geceye Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, Cumhuriyet Halk Partisi Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Timuçin Karabulut, Kadın Kolları Başkanı Arzu Yavuz Kocabay, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Çavdar ve partilileri ile birlikte katıldı.

Askerlik çağındaki engelli bireylere temsili asker kınasının yakıldığı etkinlikte etkinlikte Başkan Mehmet Kıvrak, birlikte zeybek oynadı. Türk Bayrakları ve 10’uncu Yıl Marşı eşliğinde coşkulu bir gecenin yaşadığı programda konuşan Başkan Kıvrak,
“İlçemizde böyle anlamlı bir gece düzenlenmesine sağladığı katkılar için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu’na çok teşekkür ediyorum. Engelli kardeşlerimizin toplum içindeki varlığını ve katılımını güçlendirmek, onların seslerini duyurmak, aynı zamanda hep birlikte eğlenceli bir gece geçirmek için bir aradayız. Çine’mizin zenginliğine zenginlik katan engelli hemşehrilerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.