Yılsonuna kadar Aydın’da doğal gaz bağlantı anlaşması yapan her abone altın kazanacak.  Üstelik yeni aboneler için bağlantı bedeline 10 taksit fırsatı sunulacak.

Ahlatcı Holding bünyesinde faaliyet gösteren, Türkiye’nin en yaygın 2. özel doğal gaz dağıtım şirketi olan ve 1,8 milyona yakın aboneye hizmet veren Enerya Enerji, her geçen gün daha fazla abonesini doğal gazın konforuyla buluşturuyor. Aydın’da 2003 yılından bugüne temiz, ekonomik ve verimi yüksek bir yakıt olan doğal gaz dağıtımında kesintisiz hizmet sağlamaya devam eden Enerya Enerji, yeni abonelerine özel yaptığı kampanyalara bir yenisini daha ekliyor.  2022 yılsonuna kadar, Aydın’da doğal gaz bağlantı anlaşması yapan her abone altın kazanacak.

Enerya Enerji, ‘doğal gazsız ev kalmayacak’ anlayışıyla, altın kampanyasına ek olarak, bağlantı bedeline 10 taksit fırsatıyla da doğal gaza geçecek abonelere kolaylık sağlıyor. Taksit kampanyasından da yılsonuna kadar yararlanmak mümkün olacak. Bağlantı bedeli, doğal gaz aboneliği başlangıcında bir defaya mahsus ödeniyor.

“Aydın’da bugün itibarıyla 1.256 kilometrelik doğal gaz hattı ile 97 mahallede 155.558 aboneye ulaşıldı. 2022 sonuna kadar 156.751 aboneye ulaşmış olacağız”

Enerya Enerji A.Ş. Bölge Direktörü Mehmet Akif TULUKCU, doğal gaz kullanımının yaygınlaştırılmasını milli bir görev olarak gördüklerini, yatırımlarına bu anlayışla devam ettiklerini ve Aydın’da 2003 yılından bugüne abonelerini doğal gaz ile buluşturduklarını belirtti. Alternatif yakıt türlerine göre doğal gaz kullanımıyla ev ekonomisine ciddi oranda katkı sağlamanın mümkün olduğunun altını çizen Tulukcu; “Doğal gaz, en sağlıklı ısınma sistemi olarak karşımıza çıkarken, temiz enerji sayesinde hava, ortam ve çevre kirliliğine de yol açmıyor” dedi.  Enerya Aydın İl Müdürü Osman Ersöz ise “Enerya olarak Aydın’da 1.256 kilometre doğal gaz şebeke uzunluğu ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. 2022 yılı sonunda ise 97 mahalleye doğal gaz götürerek, 156.751 aboneye ulaşmış olacağız” dedi. Tulukcu ayrıca Aydın’da yılsonuna kadar doğal gaz bağlantı anlaşması yapan herkesin altın kazanacağını, üstelik bağlantı bedeline 10 taksit fırsatı sunarak yeni abonelere ödeme kolaylığı sağlayacaklarını belirtti.

ENERYA ENERJİ HAKKINDA;

6 büyük sektördeki 43 şirketi, 2,6 milyar TL’lik öz sermayesi, 4.300’ü aşkın çalışanı ve yıllık 373 milyar TL'lik iş hacmiyle, 1984’ten bugüne Anadolu'nun gururu olan Ahlatcı Holding bünyesinde faaliyet gösteren İç Anadolu’dan Ege’ye, Doğu Anadolu’dan Akdeniz’e uzanan toplamda 18.000 km’nin üzerinde şebeke uzunluğuyla, Türkiye nüfusunun %10’una hizmet veren Enerya Enerji A.Ş., 2003 yılından bugüne kadar tüm abonelerine doğal gaz dağıtımında kesintisiz hizmet sağlamaya devam ediyor. Türkiye’nin en yaygın 2’nci özel doğal gaz dağıtım şirketi olan Enerya Enerji, 10 şehirde 30 yıl süreyle doğal gaz dağıtım lisansına sahip olup, 1 milyon 800 bine yakın aboneye hizmet sunuyor. Şirket, her geçen gün yeni yatırımlarla büyümeye, abonelerini doğal gaz konforu ile tanıştırmaya ve yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile toplumsal fayda sağlamaya devam ediyor.