FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Egem Home markasıyla beyaz eşya sektöründe önemli bir konuma yükselen genç girişimci, Fatih Ercan, markasının ikinci şubesini Yağcılariçi’nde açtı.
Ev mobilyaları satışı yapılacak olan Ramazanpaşa Mahallesi 14 Sokak’taki Egem Home ikinci şubesinin açılışı, yoğun katılımla gerçekleştirildi.
Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Aydın Elazığlılar Derneği Başkanı Necati Gür, Aydın İli Muşlular Derneği Başkanı Orhan Aşık, AK Parti Aydın Milletvekili Aday Adayları Hüsnü Elbir ve Ramazan Subaşı ile Ercan ailesinin yakınları katıldı. 
Açılış töreninde konuşan Egem Home Mağazaları Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Ercan, “İlk Şubemizi Ovaeymir Mahallemizde açtık. Fakat Aydın’ın her bölgesine hizmet etme ihtiyacı duyduk. Aydın’ın merkezine taşındık. 2 katlı mağazamızı 12 Şubat 2022’de açtık. Geçen 1 yılda ekonomik krizle boğuştuk. Aldığımız güçle, güvenle, edindiğimiz tecrübe ile hiç durmadan, yorulmadan, küçülmeden her zaman hizmet etmeye, ciromuzu artırmaya, gece gündüz demeden çalışmaya devam ettik. 2023’ün Şubat ayında, Yağcılariçi’nde 500 metrekarelik mağazamızı açtık. Geçen ay yaşadığımız deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza ve Çanakkale şehitlerimize rahmet diliyorum. Aydın’ı çok seviyoruz. Doyduğumuz yerin, doğduğumuz yer kadar önemli olduğu düşüncesindeyiz. Hedeflerimiz büyük. İnşallah çok çalışıp, insanlara layık olup daha büyük işler yapmak istiyoruz. Katılan tüm davetlilerimize teşekkür ediyorum” dedi.
Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay da “15 ay önce diğer şubenin açılışını yapmıştık. Ovaeymir’deki o ilk mekanı açtığımız günleri hatırlıyorum. Buralara kadar büyüdü. Fatih’in gözlerinden azim fışkırıyordu. Hayırlı uğurlu olsun. Onu bu mutlu gününde yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.
Konuşmalardan sonra davetliler, dua edilip kurdele kesilerek açılan mağazayı gezdi.