Didim Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleşen imza törenine Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, DİSK Genel İş Sendikası Aydın Şube Başkanı Sibel Özhan, Didim Belediye Başkan Yardımcıları Yusuf Deveci, Zeynel Şener ve Metin İbrahim Başer katıldı.

Sözleşme öncesi konuşma yapan DİSK Aydın Şube Başkanı Sibel Özhan, “Belediye Başkanımız ile görüşmelerimiz sonucunda, işçilerimiz için güzel bir sözleşme imzaladık. Her zaman işçinin ve emekçinin yanında olan Başkanımız A. Deniz Atabay’a teşekkür ederim” dedi.

Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “İki yıl sürecek sözleşme kapsamında, personelimize en iyi imkanları sunmak için çalıştık. Bugüne kadar verdiğimiz her sözümüzü yerine getirdik. Çalışan bütün arkadaşlarıma emekleri için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay ve DİSK Aydın Şube Başkanı Sibel Özhan arasında toplu iş sözleşmesinin imzaları atıldı. Sözleşme kapsamında Didim Belediyesi’nde görev yapan kadrolu işçilere yüzde 65 oranında zam yapıldı.