Didim belediyesi Haberleri

didim belediyesi haberleri ve güncel didim belediyesi gelişmeleri, didim belediyesi ile ilgili tüm video, didim belediyesi fotoğrafları ve didim belediyesi haberleri Aydın Haberleri | Aydın Kulis Haber | Son Dakika Aydın Haberleri sitemizde


Didim Haberleri

Didim Belediyesi açmış olduğu resim kurslarında geleceğin ressamlarını yetiştirmeye devam ediyor.

HABER İLAN

Dünyanın en büyük beş turizm fuarından birisi olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT bu yıl kapılarını 27.kez...

Didim Haberleri

Didim Belediyesi, 06 Şubat 2023’de Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen 11 ilde büyük yıkımlara yol açan asrın felaketi olarak tabir edilen depremde...

Didim Haberleri

Didim Belediyesi, kent genelinde yol yapım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Didim Haberleri

Didimli çocuklar, Didim Belediyesi tarafından hazırlanan birbirinden güzel etkinlikler ile sömestr tatilini bir başka güzel geçiriyor.

Didim Haberleri

Didim’de gerçekleştirilen kanalizasyon çalışmaları büyük ölçüde tamamlandı.

Didim Haberleri

Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Didim Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Didim Haberleri

Didim Belediyesi geçtiğimiz günlerde Pençe – Kilit Harekâtı Bölgesi’nde şehit düşen kahraman askerlerimiz için lokma hayrı gerçekleştirdi.

Didim Haberleri

Sosyal belediyecilik ve vatandaş odaklı hizmetleri ile ön plana çıkan Didim Belediyesi soğuk havalarda öğrencilerin içini ısıtmaya devam ediyor.

Didim Haberleri

Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

ÇEVRE

Didim Belediyesi ekipleri, ilçede yol yapım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Didim Haberleri

Didim Belediyesi, vatandaşların daha güvenli yollarda ulaşımlarını karşılamaları için yol yapım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.