Başkan Kıvrak rüzgar olup esti: “Siyaset karalama  kampanyasıyla değil  hizmet yarışı ile olur” Başkan Kıvrak rüzgar olup esti: “Siyaset karalama kampanyasıyla değil hizmet yarışı ile olur”

Polat Makine CEO'su Volkan Polat;
"Aydınlı'yım, ben de mühendisim. Anahtar teslimi fabrikalar kuruyoruz. Çok farklı konularda makineler üretebiliyoruz. Bizi ziyaret etmenizden dolayı mutluluk duyduk. Biz sanayici olarak Aydın'da yatırım yapıyoruz. Aydını çok seviyoruz, buraya hizmet etmek istiyoruz. Polat Makine olarak büyümeye devam edeceğiz. Burada özellikle ara eleman istihdam sorunumuz var. Buna çözüm için mesleki eğitimler veriyoruz. Bu konuda herkesin üzerine düşeni yapmasını bekliyoruz. Kentin bazı noktalarında halen kanalizasyon altyapısı olmayan yerler var, bunun gibi sorunları herkes biliyor ve çözüm konusunda bize görev düşerse üzerimizde düşeni yapmaya hazırız."
Efeler Belediye Başkan Adayı Hasan Dinçer;
"Biz de sizin gibi Aydını seviyor, buraya hizmet etmek istiyoruz. Uzlaşma ile, ayrıştırmadan bir yönetim göstereceğiz. Siyasetin içinden olmamıza rağmen çok iyi bir Meclis listesi oluşturduk. Buraya hizmet için ne gerekiyorsa yapacağız. Demokrat Parti kültüründen geliyoruz, vizyonumuza Uygun işler yapacağız. Göreve geldiğimizde mühendis olarak önce durum tespiti yapıp öncelikle kısa vadeli çözüme ihtiyaç duyan konulara eğileceğiz. Aydın'da bize göre en önemli sorun kentsel dönüşüm ve deprem. Bu konuda öncü olup tüm kurum ve kuruluşlarla bu sorunu çözmek istiyoruz. Ayrıca bir üretim yapan, istihdam yaratan sanayicinin desteklemesi konusunda sizinle aynı fikirdeyiz."