Ziyarette AGC Başkanı Ferdi Uzun, yönetim kurulu üyeleri ve meslektaşları, mesleğin sorunları ve geleceğine ilişkin Arvas'la görüş alışverişinde bulundu.

İletişim Başkanlığı Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı’nda görev yapan Ruşen Arvas, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Muğla Bölge Müdürü olarak atandı. Geçtiğimiz hafta görevine başlayan Arvas, ilk ziyaret ettiği cemiyetlerden biri AGC oldu. AGC ziyaretinde Arvas, AGC Başkanı Ferdi Uzun, yönetim kurulu ve üyeler tarafından karşılandı.

ARVAS’TAN AGC’YE TEŞEKKÜR

Samimi bir ortamda geçen ziyarette AGC Başkanı Uzun, yönetim kurulu üyeleri ve meslektaşları, mesleğin sorunları ve geleceğine ilişkin Arvas'la görüş alışverişinde bulundu. Ziyaretten dolayı Başkan Uzun, Arvas’a teşekkür ederek görevinde başarı diledi. AGC’yi ziyaret etmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Arvas, “İletişim Başkanlığı Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı’ndan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Muğla Bölge Müdürlüğü’ne atandım. Aydın’a gelerek AGC’yi ziyaret ettim. Karşılıklı görüş alışverişinde bulundum. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.” diye konuştu.