Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in ev sahipliğinde Hükümet Meydanı'nda kurulan iftar sofrasında Çineli vatandaşlar, orucunu birlikte açtı. İftar yemeğine, Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Çine Belediye Başkan Yardımcısı Timuçin Karabulut, CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin, İyi Parti Çine İlçe Başkanı Erkan Bozkurt, DP Çine İlçe Başkanı Ahmet Zühtü Soydar, Çine Ziraat Odası Başkanı Osman Eşiyok, Çine Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ahmet Sert, Millet İttifakı Çine Belediye Meclis üyeleri, CHP Aydın Milletvekili Adayı Ziya Yılmaz, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

İftar öncesi alana gelen Belediye Başkanı Dinçer, masaları tek tek dolaşarak iftara katılanlarla sohbet etti, vatandaşların Kadir Gecesi'ni tebrik etti. Daha sonra Başkan Dinçer, Belediye Başkan Yardımcısı Timuçin Karabulut ve CHP Aydın Milletvekili Adayı Ziya Yılmaz ile birlikte vatandaşlara yemek dağıttı.

İftar öncesi bir konuşma yapan Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, şunları söyledi:

“Mübarek Ramazan Ayı içerisinde aşımızı sizler ile paylaşmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Hep birlikte nice Ramazanlar diliyor, sağlık ve mutluluk temennisinde bulunuyorum. Sofralarımızı şenlendirdiğiniz için ayrıca çok teşekkür ederim.”

Ezanın okunmasıyla oruçlar açıldı, dualar edildi.