Gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmak için çalışan Çine Belediyesi’nin atık pil kampanyasına katılarak dereceye giren Feride Raşit Kalkan Ortaokulu, toplanan atık pilleri Fen İşleri Müdürlüğü binamıza teslim etti. Feride Raşit Kalkan Ortaokulu, 85 kilogram ile en fazla atık pil toplayan okul oldu. Çine Belediyesi Peyzaj Mimarı ve Atık Pil Kampanyası Koordinatörü Sırcemal Dinçer, 6C Sınıfı ve Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni Yıldız Akar’dan toplanan atık pilleri teslim aldı.

Yüzüncü Yıl Konserleri Efe Dumancı konseriyle sona erdi Yüzüncü Yıl Konserleri Efe Dumancı konseriyle sona erdi

Feride Raşit Kalkan Ortaokulu’nun geçen seneki kampanyada da birinci olduğunu hatırlatan Atık Pil Kampanyası Koordinatörü Sırcemal Dinçer, “Feride Raşit Kalkan Ortaokulu’muz bu sene de atık pil toplama kampanyasında 85 kilogram ile en fazla atık pil toplayan okul oldu. 6 C Sınıfına, Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni Yıldız Akar’a bu sene de gösterdikleri çevreyi koruma konusundaki üstün çaba ve gayretleri için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.                                                                                                                                                     

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer de çevreyi koruma konusundaki üstün çaba ve gayretleri için Feride Raşit Kalkan Ortaokulu Yönetimi ve öğrencilerine teşekkür etti.