Belediye hizmet binasında kendisini ziyaret edenlerle keyifli sohbet ederek bayramlaşan Başkan Dinçer, çocuklara bayram harçlığı vererek, bayram sevinçlerini paylaştı.

Çine'de Streetball heyecanı yaşanacak Çine'de Streetball heyecanı yaşanacak

Oldukça samimi bir ortamda ziyaretine gelen misafirleriyle tek tek ilgilenip sohbet eden Belediye Başkanı Dinçer, konuklarının bayramlarını tebrik etti.

Kendisini ziyarete gelen herkese teşekkür eden Başkan Enver Salih Dinçer, şunları söyledi:

“Yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı bir mübarek Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar toplumsal birliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği günlerdir. Bütün bu değerleri barındıran dinimizin anlamlı günlerinden biri olan Kurban Bayramı, özellikle yardımlaşma ve paylaşmayı da ifade etmektedir. Bir kez daha paylaştıkça çoğalan nice bayramlara ulaşmayı diliyor halkımızın ve İslam dünyasının Kurban Bayramı’nı kutluyor, bayramın sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde geçmesini temenni ediyorum.”