31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kalırken, CHP Koçarlı Belediye Başkan Adayı Özgür Arıcı, seçim çalışmalarına yoğun tempoda devam ediyor. Mahalle ziyaretleri yapan Arıcı en son, Tekeli ve Dedeköy'de vatandaşlarla bir araya geldi.

“31 MART, BÜYÜK BİR FIRSAT”

Her iki mahallede de vatandaşlar tarafından sevgiyle karşılanan Arıcı, “Koçarlı’mızın sorunlarını çok iyi biliyoruz. Bu sorunları artık geride bırakmanın zamanı geldi. Bu anlamda 31 Mart yerel seçimleri, büyük bir fırsat. Halkımızın destek ve teveccühü ile değişimi gerçekleştireceğiz. Belediyeyi, halkımızla birlikte yönetip, ilçemizi hak ettiği hizmetlerle buluşturacağız” dedi.

Koçarlı'da ilk meclis toplandı! Başkan Arıcı: Her şeyi birlik içinde yapacağız Koçarlı'da ilk meclis toplandı! Başkan Arıcı: Her şeyi birlik içinde yapacağız

“SAYGIYLA KUCAKLAYACAĞIZ”

“Koçarlı’da sevgi kazanacak” diyen Arıcı, göreve geldiklerinde hizmet ve yatırım yapmakla kalmayıp, tüm vatandaşları sevgi ve saygıyla kucaklayacaklarını dile getirdi. Meclis üyesi adaylarını tanıtıp, projelerini de anlatan Arıcı, vatandaşlarla sohbet edip, destek istedi.