Gaziantep’in İslahiye ilçesinde enkaz altında kalarak hayatını kaybeden  Atçalı Büşra Bilginer, kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

 Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler büyük bir yıkıma yol açtı. 10 ilde hissedilen depremlerde binlerce kişi yaşamını yitirdi.

Gaziantep’in İslahiye ilçesi 13 Kasım İlkokulu’nda 3 yıldır İngilizce öğretmenliği yapan  Sultanhisar’a bağlı Atça Mahallesi’nden olan  Büşra Bilginer,   depremde enkaz altında kalarak hayatını kaybetti. Büşra öğretmenin cenazesi, ailesinin yaşadığı Sultanhisar ilçesinin Atça Mahallesi’ne getirildi. Büşra öğretmenin cenazesi sevenlerinin gözyaşları içerisinde mahalle mezarlığında toprağa verildi.

Büyükşehir Belediyesi bu yıl da Ata Tohumlarından sebze hasadına başladı Büyükşehir Belediyesi bu yıl da Ata Tohumlarından sebze hasadına başladı

Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, Sultanhisar İlçe Kaymakamı Bahadır Güneş, Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Karakoz da acılı aileyi yalnız bırakmadı.