Bayramın ilk gününe erken saatlerde başlayan Başkan Yetişkin, ilk olarak Aydın Valiliği’nin düzenlediği bayramlaşma programına katıldı. Başkan Anıl Yetişkin, daha sonra Milletvekili Evrim Karakoz ile birlikte belediyeye ait Menderes Parkı’nı ve şantiyeleri ziyaret edip görev yapan personelle bayramlaştı.

1 (4)-2
Ardından, Aydın Devlet Hastanesi ve Atatürk Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastalar ve sağlık çalışanlarıyla da bir araya gelen Başkan Yetişkin hasta ve sağlık emekçilerinin bayramlarını kutladı. Tedavi gören hastalarla tek tek ilgilenen ve geçmiş olsun dileklerini ileten Yetişkin ve Karakoz, hastalara moral vermeye çalıştı. Başkan Yetişkin, "Sizlere acil şifalar diliyorum. İnşallah en kısa sürede sağlığınıza kavuşur ve sevdiklerinizle birlikte nice bayramlar geçirirsiniz" dedi.

Aydın’da otomobil takla attı Aydın’da otomobil takla attı

1 (5)-2

Belediye çalışanları, hastalar ve sağlık personeli tarafından memnuniyetle karşılanan bu ziyaretler, bayram sevincini daha da pekiştirdi. Başkan Yetişkin ve Milletvekili Karakoz’un samimi ve içten yaklaşımları, bayramın ruhuna uygun bir dayanışma ve kardeşlik örneği sergiledi.

1 (10)-1

Editör: Naci ERİŞ