Başkan Kıvrak: Çine halkımızın önerileriyle ilçemizi daha ileriye taşıyacağız Başkan Kıvrak: Çine halkımızın önerileriyle ilçemizi daha ileriye taşıyacağız

 Ziyaret sırasında Mahalle Muhtarı Ömer Madran ve mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Kıvrak, mahallede yapılması planlanan çalışmalar hakkında incelemelerde bulundu.

Mahalledeki mevcut durum hakkında bilgi alan Başkan Kıvrak, mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi ve öncelikli ihtiyaçları yerinde tespit etti. Yapılacak çalışmaların mahalleye önemli katkılar sağlayacağını belirten Kıvrak, çalışmaların en kısa sürede hayata geçirileceğini ifade etti.


Ziyaret esnasında mahalle sakinlerinin taleplerini ve önerilerini de dinleyen Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, "Daha önceden de söz verdiğimiz gibi her fırsatta bir mahallemizi ziyaret ederek, hemşerilerimizle bir araya gelmeye devam ediyoruz. Halkımızın isteklerini yerinde gözlemleyip, yapacağımız çalışmalara birlikte karar veriyoruz. Bugün de Bucak mahallemizde yapmayı planladığımız çalışmalarla ilgili incelemelerde bulunduk. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak önceliğimiz" diye konuştu.


Mahalle sakinlerinin katılımıyla gerçekleştirilen ve samimi sohbetlerle son bulan ziyarette Başkan Kıvrak ve ekibi, yapılacak diğer projelerle ilgili de vatandaşları bilgilendirdi.

Editör: Meltem Danışman