Başkan Kaya'dan hizmet vurgusu Başkan Kaya'dan hizmet vurgusu

Cumhur İttifakı’nın Köşk Belediye Başkan adayı Nuri Güler, Kıran Mahalle Buluşması’nda yaptığı konuşmada, “Biz Köşk sevdalıyız. Türkiye Yüzyılı Köşk’ümüzün de yüzyılı olacak. 31 Mart’ta Köşk yüzyılına adım atacağız.” dedi.
Mahalle ziyaretlerine devam eden Başkan Güler, yeni projelerle Köşk’ün yepyeni bir geleceğe hep beraber bambaşka bir heyecanla taşınacağının müjdesini vererek “ Yaptıklarımız zaten yapacaklarımızın teminatıdır. 31 Mart’ta sandıklar açıldığında Aydın’da Mustafa Savaş, Köşk’te Nuri Güler diyeceğiz” dedi.
“31 Mart’a hazır mıyız?” diye mahalle sakinlerine soru yönelten Güler, ‘Evet’ cevabını alarak , “Bizde size söz veriyoruz. Geceyi gündüze katacağız. Çok daha güzel bir Köşk’ü birlikte ve beraber ortaya çıkaracağız. Yapacak çok işlerimiz, imkan ve kaynaklarımız var. İlçemizin çehresini değiştirecek kapalı Pazar yeri projemizi hizmete geçireceğiz. Sanayi Sitesi, Toplu Konut Projemiz, Millet Bahçesi Projemizle Köşk’ümüz yeni bir vizyona kavuşacak.  En kötü şartlarda bile belediyemizin tek bir toplu iğnesini satmadık. Satan değil kazandıran bir belediye olma yolunda adımlarımızı attık.  Belediyecilik ekip kurma, organizasyon, karar alma ve yönetme becerisidir. Buna da sahip olduğumuzu düşünüyorumCumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye’yi ihya eden AK Parti belediyeciliğini Köşk’te en ileri seviyeye taşımaya devam edeceğiz. Köşk, AK Parti Belediyeciliği ile yola devam edecek..“ diye konuştu. 
Başkan Güler, “Durmak yok, durmak yok, yola devam” diyerek, konuşmasını tamamladı.