Almanya'da yaşayan ve solistlik yapan Aydınlı genç, sosyal medya hesabından yayınladığı veda mesajının ardından Antalya'da hayatına son verdi.

Aydın'ın Sultanhisar ilçesine bağlı olan Atça Mahallesi'nden olduğu öğrenilen solist Özer Kuldaş (35), sosyal medya hesabından 'Veda Mesajım' başlığıyla yayınladığı mesajın ardından yaşadığı şehir olan Antalya'da yaşamına son verdi.

DOĞUM GÜNÜNDEN BİR GÜN ÖNCE İNTİHAR ETTİ

Yayınladığı mesajda doğum gününden bir gün önce hayatına son vereceğini ifade eden Kuldaş, “Şu kahpe dünyada hiç zaman bir ailem olmadı. Yarın benim doğum günüm ama ölüm günüm olacak. Hiçbir destekçim olmadı. Bir insan nereye kadar desteksiz bir yere varabilir ki. Canım annem sadece kalbimde hep sen olacaksın bunu unutma. Sen benim hem annem hem babam oldun. Üzülme olur mu? Kimde bir hakkım kaldıysa helal etsin. Benden yana helali hoş olsun. Hoşçakalın." dedi.

Eşinden boşandıktan sonra sıkıntılar yaşadığı öğrenilen Kuldaş’ın veda paylaşımının ardından onlarca destek yorumu alan ve telefon numarasına ulaşılamadığı dile getirilen mesajlarda kendisine yardım etmek isteyen insanlar vefat haberiyle yıkıldı. Kuldaş’ın cenazesi Sultanhisar'a bağlı Atça Mahallesi Çomaklı Mezarlığı'nda doğum gününde defnedildi.