banner47

Özel Aydın İLGİ Anaokulu'ndan Cumhuriyet Bayramı kutlaması

Aydın’da eğitim alanında marka olma hedefinde emin adımlarla ilerleyen Özel Aydın İlgi Eğitim Kurumları Anaokulu'nda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 98.yılı coşku ile kutlandı.

Özel Aydın İLGİ Anaokulu'ndan Cumhuriyet Bayramı kutlaması
banner68

Aydınlıların Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayan Özel Aydın İLGİ Eğitim Kurumları kurucusu Levent Dönmez “Özel Aydın İLGİ Anaokulu olarak, manevi değerlerine sahip çıkan nesiller yetiştirmeyi amaç edinmiş bir kurumuz. Vatanına, milletine, bayrağına saygısı olan nesillerin her önemli günün, bayramın bilinciyle yetişebilmesi, öğrendiklerini uygulayabilen ve gelecek kuşaklara aktarabilen birer birey olarak görmek hepimizin tatlı onuru olacaktır.” İfadelerini kullandı.

Anaokulu Müdürü Ceyda Çetinkaya, Aydınlıların Cumhuriyet Bayramı’nı kutlarken “Bugün küçücük yüreklerde kocaman sevgi barındıran geleceğimizin emanetçileri çocuklarımız ile okulumuzda tüm coşkumuzla kutladığımız Cumhuriyet bayramı hepimize kutlu olsun. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün, ‘Milletin bağrında temiz bir nesil yetişiyor. Bu eseri (Türkiye Cumhuriyeti Devleti) ona bırakacağım ve gözüm arkamda olmayacak’ sözünün çocuklarımızın gözlerindeki ışığı gördükçe ne kadar gerçek olduğunu anlamanın gururunu yaşadık” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2021, 20:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER