banner47

Koçarlı’da esnafın yüzünü güldüren farkındalık

Koçarlı’da Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın eşi Nazlı Kaplan ile Başkan Yardımcısı Yasemin Kanat, kadın belediye personeli ile birlikte ilçe esnaflarına birebir destek ve moral ziyaretlerini sürdürüyor.

Koçarlı’da esnafın yüzünü güldüren farkındalık
banner68

Pandemi nedeniyle bir süre ara verilmesinin ardından en son geçtiğimiz gün yeniden başlayan ziyaretlerde, Nazlı Kaplan, Başkan Yardımcısı Kanat ile belediye personeli, Başkan Kaplan’ın selamını ileterek ilçe esnafının taleplerini dinledi. Farkındalık etkinliği olarak hayata geçirilen uygulamadan ilçedeki esnaflar da memnun kalırken, Nazlı Kaplan ile belediye personeline teşekkür ederek Başkan Kaplan’a selamlarını ilettiler.

“İŞLERİNDE BOLLUK VE BEREKET DİLİYORUZ”

Gerçekleşen ziyaretlerle ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Nazlı Kaplan, “Belediye personelimizin eşliğinde, pandemi nedeniyle ara verdiğimiz esnaf ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bugün ilk ziyaretimizi gerçekleştirdiğimiz Koçarlı’mızın köklü lokantacılarından değerli büyüğümüz Mehmet Ali Coşkun ile oğlu Mustafa Coşkun’un işlettiği Coşkun Lokantası’nda ev yemekleri tadındaki birbirinden leziz yemeklerinden yedik. Karnımızı doyurduktan sonra dondurmamızıysa ilçemizin 40 yıllık dondurmacısı Nahit Amcamızın hoş sohbeti eşliğinde Bir Tat Pastanesi’nde tattık. Bizi güler yüzü ve hoş sohbetiyle karşılayan gani gönüllü esnaflarımıza teşekkür ediyor, işlerinde bolluk ve bereket diliyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER