Sektörlerdeki yenilikleri ve gelir artırıcı etkenleri anlatmak için üyelerine yönelik faaliyetlerini sürdüren Aydın Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği (AY-SİAD), son olarak ‘marka ve reklam stratejileri’ seminerine imza attı.

Marka oluşturma ve reklamın ticarete olumlu katkılarının anlatıldığı seminerin konuşmacısı, Aydın’ın ve bölgenin alanında önemli isimlerinden Taylan Kozacıoğlu oldu.

Başkan Anıl Yetişkin hafta sonu da durmadı Başkan Anıl Yetişkin hafta sonu da durmadı

AY-SİAD Başkanı Fırat Barışık ve yönetiminin ev sahipliğinde, üyelerin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen seminerde, Taylan Kozacıoğlu marka oluşturma alanındaki tecrübelerini anlattı. 

Seminere ilişkin bilgi veren AY-SİAD Başkanı Fırat Barışık, “Dernek olarak, üyelerimizle birlikte Aydın ve ülke ekonomisine katkı sunuyoruz. Üretim yapıp, istihdam oluşturan üyelerimizin biz de önlerini açmaya çalışıyoruz. Bilindiği üzere günümüz iş koşullarında, marka ve reklam çok önemli bir boyuta ulaştı. Biz de bu anlamda üyelerimizin ufkunu açmak için bir seminer düzenledik. Oldukça verimli geçen seminerimize katılarak destekte bulunan tüm üyelerimize teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Seminerin konuşmacısı Taylan Kozacıoğlu'na teşekkür eden Başkan Barışık, Kozacıoğlu’na plaket takdim etti.