AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, Gazi Paşa’nın ‘en büyük eserim’ dediği cumhuriyetimizi sonsuza kadar yaşatmak ve daha ileriye taşımak için her alanda özveriyle çalışıyoruz dedi.

Mustafa Savaş mesajında şu ifadelere yer verdi;

İstiklal mücadelemize önderlik eden, aziz milletimizin eşsiz fedakârlığıyla bu destansı mücadeleyi zafere ulaştıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk, üstün askeri yönetimi ve kararlı duruşuyla, başarılı bir komutan olarak dünya tarihinde saygın bir yer edinmiştir. Liderliğiyle, bilgisiyle, kahramanlığıyla, ülkemize kazandırdıklarıyla aziz milletimizin gönlünde ilelebet yaşayacaktır.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman silah arkadaşlarının bizlere emanet bıraktığı ve Gazi Paşa’nın ‘en büyük eserim’ dediği cumhuriyetimizi sonsuza kadar yaşatmak ve daha ileriye taşımak için her alanda özveriyle çalışıyoruz.

AK Parti olarak, milli mücadele ruhuyla 20 yıldır sürdürdüğümüz kutlu davamızda, milletimizden aldığımız güçle karşımıza çıkan her türlü zorluğun üstesinden geldik. 

İstiklâlimize kasteden eli kanlı terör örgütlerine karşı yurt içinde ve yurt dışında yürütülen kararlı operasyonlar, ekonomimizi sekteye uğratmaya çalışan kirli ittifaklar ülkemizin savunma-sanayiden eğitime, sağlıktan teknolojiye kadar her alandaki ilerleyişimize engel olamayacaklardır.  Muasır medeniyet mücadelemiz, şanlı geleceğimiz için en önemli ışıktır.

Bizler, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2023 hedeflerimizin yanı sıra şimdi de Türkiye Yüzyılı vizyonuyla ortaya konan büyük hedeflere, aziz milletimizle el ele vererek hep birlikte ulaşacağız.

Bu vesileyle vefatının 84. yıldönümünde Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bütün şehitlerimizi saygı ve rahmetle; kahraman gazilerimizi şükranla anıyorum.

siteee-26