Para ödülünü muhabirlere takdim eden AGC Başkanı Ferdi Uzun, “AGC olarak gazeteci meslektaşlarımızın destek olmaya devam edeceğiz.” dedi. 
AGC, cemiyetin kurumsal yayın organı olan AGC Haber Gazetesi’nin ilk sayısını, 24 Temmuz Basın Bayramı’nda Aydınlılarla buluşturdu. Toplam 40 sayfa olarak yayımlanan gazetede AGC, kentte görev yapan muhabirlerin haberlerine de yer verdi. AGC Haber Gazetesi’nde haberleri yayımlanan gazeteci Tuğba Aydın, SES Gazetesi Muhabiri Kazım Yörükce, Manşet Gazetesi Muhabiri Melek Fırat, Hedef Gazetesi Muhabiri Gökhan Düzyol ve Aydın Kulis Haber Muhabiri İsmail Örs, düzenlenen törenle ödüllendirildi. AGC binasında düzenlenen törende AGC Başkanı Uzun, muhabirlere para ödülünü takdim etti. 

“BİZİM İÇİN ÜYELERİMİZ ÇOK KIYMETLİ”

Muhabirlere teşekkür eden AGC Başkanı Uzun, “AGC olarak sorumluluklarımız ve görevlerimizin farkındayız. Bu sorumluluk bilinci ve görev aşkıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizim için üyelerimiz çok kıymetli. Onlara değer katabilmek, onlara destek olabilmek bizim en önemli vazifelerimizden biri. Bu doğrultuda haberleriyle AGC Haber Gazete’mize katkı sağlayan üyelerimizi ödüllendirdik. Bundan sonraki gazete sayılarımızda muhabirlerimizi ödüllendirerek destek olmaya devam edeceğiz. AGC olarak çeşitli eğitimler ve projeler de yapma gayretinde olacağız. Bizler, etik ve ahlaki değerleri ön planda tutmanın bilinciyle AGC'nin kurumsal yapısını en üst noktaya taşıyacağız. Tüm üyelerimize ve meslektaşlarımıza görevlerinde kolaylık ve başarı diliyorum.” dedi.