Yüzüncü Yıl Konserleri Efe Dumancı konseriyle sona erdi Yüzüncü Yıl Konserleri Efe Dumancı konseriyle sona erdi

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer,  personeline emeklerinden dolayı teşekkür ederek, yeni hayatında sağlık, mutluluk ve huzur diledi.

Çine Belediyesi’nde 25 yıldır işçi olarak görev yapan personel Abdurrahman Yıldız,  emekli olarak, belediyedeki görevinden ayrıldı.

Çine Belediyesi eski başkanlarından Osman Aydın döneminde işe girdiğini belirten emekli personel Abdurrahman Yıldız, “25 yıl boyunca verilen her görevi layıkıyla yerine getirdim. Bana güvenen belediye başkanlarım ve belediye meclis üyelerime teşekkür ediyorum. Çine Belediyesi’nde çalışırken evlendim, çocuklarım oldu. Onları da Çine Belediyesi sayesinde okuttum. Bugünlere gelmemde emeği geçen herkese hakkımı helal ediyorum. 25 yıl boyunca maaşlarımı ve primleri eksiksiz, günü gününe aldım. Emekli ikramiyem konusunda da Belediye Başkanımız Enver Salih Dinçer’le de anlaşarak helalleştim. Herkese tekrar hakkımı helal ediyorum” diye konuştu. 

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer de  “Belediyemizde 25 yıldır hizmet etmiş, personelimiz Abdurrahman Yıldız’ı tebrik ediyorum. Kendisiyle karşılıklı anlaşarak ayrıldı. Yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı şahsım, belediyemiz çalışanları ve ilçe halkı adına teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yaşamınızda sağlık ve mutluluklar diliyorum" diye konuştu.