ASKİ ekipleri verdiği sözü tutmazsa Zafer Partisi olarak Alemler Mahallesine tankerle su taşıyacağız” dedi. 
 
Aydın’ın Karacasu ilçesi Alemler Mahallesinde su sıkıntısı olduğunu iddia eden bir vatandaş, ASKİ aracını rehin almıştı. Konuyla ilgili Zafer Partisi Aydın İl Başkanı Ercan Arslan açıklama yaptı. 
“Aydın Karacasu Alemler Mahallesinin ve Süleyman Demir’in sesine, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Çerçioğlu’nun kulak vermesi en büyük temennimizdir” diyen Arslan, açıklamasını şöyle sürdürdü:
“Zafer Partisi Aydın İl Başkanlığı olarak muhtarımızdan gerekli bilgileri aldık. ASKİ’nin amatörce deneme yanılma yoluyla sondaj çalışmaları yaptığı ve bu çalışmalardan netice alamadığı için gün geçtikçe krizin büyüdüğü bilgisine ulaştık. Zafer Partisi olarak önümüzdeki günlerde köye gidip muhtarımızı ve köyde olursa Süleyman Demir’i ziyaret edip, köyün su sorununu köylüden dinleyeceğiz. Eğer birçok ilçede olduğu gibi Karacasu’nun da son yerel seçimlerdeki tercihlerinden dolayı bir cezalandırmaya tabi tutulduğu kanaati iddia edildiği gibi bizde de oluşursa, ASKİ ekiplerinin verdiği sözü bir müddet tutmasını bekleyeceğiz. Bu söz tutulmadığı takdirde Aydın Büyükşehir Belediyesi önüne Zafer tankeri ile gelip, basın açıklaması yaparak Zafer su tankeri’ni Karacasu Alemler Mahallesine gönderip, köylülere su desteği sağlayacağız. Zafer Partisi Genel Başkanımız Prof Dr Ümit Özdağ’ın açıkladığı gibi Zafer Partisi iktidarında büyükşehir uygulaması kaldırılacaktır.”

zafer-3