FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Vatandaşlarla irtibatın kolaylaşması  ve iletişimin güçlendirilmesi için seçim bürosunun açılışı kurdele kesimi ile gerçekleşti.

Açılışa, AK Parti 24. Dönem Milletvekili Ali Gültekin Kılınç AK Parti Yenipazar İlçe Başkanı Sadık Yapıcıoğlu, MHP ilçe Başkanı Mustafa Kahyaoğlu, önceki dönem Belediye başkanı Zafer Savcı, Belediye Başkan adayları Sadullah Dülger , Mehmet Gümüş, Muhtarlar ,Cumhur ittifakı teşkilatları ve vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşmasında belediye başkan adayı Kıvanç İşbilen “hepimizin ortak değeri sevdamız Yenipazar’a hizmet için çıktığımız bu yolda ,yerel seçimlerin arifesinde siz değerli Yenipazar lı hemşerilerimizle irtibatın kolaylaşması  ve iletişimin güçlendirilmesi için açtığımız bu seçim irtibat büromuzun açılışında burada bulunduğunuz için ayrı ayarı teşekkür ediyorum.

Aydın İmam Hatip Lisesinde korkutan yangın Aydın İmam Hatip Lisesinde korkutan yangın

Çok çalışacağız ,hem Yenipazar belediyesini hem Aydın Büyükşehir Belediyesini kazanmak için gece gündüz demeden tüm cumhur ittifakı teşkilatlarımızla birlikte canla başla çalışıp ,Yenipazar da Şahsıma ve  Büyükşehir’de Sn. Mustafa Savaş başkanıma çok güçlü destek sağlamak için hepimiz çok çalışacağız. Tevazu,samimiyet ve gayretle girmedik kapı sıkmadık el bırakmayacağız.

Hem Yenipazar Belediyesi ni Hem Büyükşehir belediyesini kazandığımız taktirde hükümetimizin desteğini arkamıza alarak Yenipazar a çağ atlatacak hizmetler getireceğiz. Onun için sizlerden çok güçlü bir destek istiyorum hem Yenipazar’da hem büyükşehirde  Mustafa Savaş a çok güçlü bir destek istiyorum. Seçim irtibat büromuzun açılışı hayırlara vesile olmasını diliyorum dedi.