İncirliova 'da korkutan kaza İncirliova 'da korkutan kaza

Ercan’ın sosyal medya paylaşımı şöyle:
“Efeler, Aydın Büyük Şehir Belediyesinin, Aydın il merkez ilçesinin adıdır. Onun belediye başkanı da M. Fatih Atay’dır. Bir işim nedeniyle bugün Efeler’e geldim. Akşam gecelemek üzere, Efeler İlçesinde İmamköy’ün bir km kuzeyindeki dağ etekleri içinde, küçük bir derenin kıyısında, yeşilliklerin kucakladığı DOĞA OTELE ulaştım. Zeytin, kavak, defne, çam ağaçları arasında, tepelerin arasında kurulmuş sanki saklı bir yuva gibi, 15 odalı otel. Türkiye’nin en lüks otelinden daha görkemli, tertemiz bir otel. Duyduğunuz gürültüler, derenin şırıltısı, böceklerin çığırtısı, kuşların cıvıldaşması, esintinin yaprakları hışırdatması. Burası, ayrıca eski bir ılıca. Ilıcadan çıkan 36 C su, kükürtlü, deri hastalıkları için çok iyi geliyor. Bu suyu ile doldurulan gölmeçte (havuzda) hem çocuklar, hem de büyükler yüzebiliyor. Araç, alarmı, düdük sesi yok. Su ile kuş sesinden başka tık ses yok. 
Doğaya bırak çocuklar oynasınlar. Otelin yanısıra fiyatları göreceli olarak ucuz olan bir lokantası var. İki kişilik oda 1500 ile 2500 TL arasında değişiyor. Çevre düzenlemesi ile oteli yapan, yolları açanların tümü de Efeler belediyesi görevlileriymiş. Akşam yemeğini baş aşçı Mehmet bey benim için hazırlamış. Mercimek çorbası, küçük enginarlı, karidesli yeşil salata, yoğurtlu eniş, çibez kavurması, keşkek üzerinde iki parça tereyağlı biftek. Böyle lezzet olamaz. 
Fatih Atay’ın yaptığı öteki yenilikler; kadınlar için 6 tane “Hanımevi” açmış. Gittim, gördüm, inceledim. Hanım evlerinde: çay kahve, börek, kurabiye ücretsiz. Kadınlar doğum günlerini, kutlama ile toplantılarını ışıl ışıl bu hanım evlerinde yapıyorlar.
Bir de, 18 tane olarak gençler için açılmış “Kitap Kafe”ler var. Onlardan birine de gidip inceledim. Sessiz birer bilgi evi. Geniş kitaplarla örülü ortam içinde, tekli, çoklu masalarda çalışan gençler. Ayrıca toplantı odaları, ayakyolu da var. Çay, kahve ücretsiz. 
Tüm bunları gerçekleştiren de eski bir Aydın milletvekili olan Efeler Belediye başkanı Fatih Atay. Doğrusu kıvanç duydum. 
Keşke, tüm belediyeler bu güzel örneklerden yararlansalar.
Aydın’a Atatürkçü, Cumhuriyetçi gençler yaraşır.
Kutlu olsun.”