Film çekimlerinin ana mekanı ise Söke’nin tarihi binası Efes Sineması ve Oteli oldu. Mayıs ayında başlayan filmin çekimlerinin önümüzdeki hafta tamamlanması beklenirken, filmde Söke’nin cadde ve sokakları, merkez çarşısı ve çevredeki antik kentlerde de çekimler yapıldı.

Söke’nin tanıtımına katkı sağlayacak olan filmin setine Söke Belediye Meclis Üyeleri ziyarette bulundu. Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan adına Belediye Meclis Üyeleri Yasemin Gürsoy, Hatice Kurban, Saime Cantürk, Egemen Dalgıç, Faik Polat ve Kültür İşleri Müdürü Hüseyin Batir filmin yönetmeni Pelin Esmer’e çiçek ve plaket takdim etti.

“O DA BİR ŞEY Mİ?”

Kasabaya film çekimi için gelen bir yönetmenin yaşadığı hikayelerin ele alındığı filmin sonbahar aylarında vizyona girmesi bekleniyor. ‘O da bir şey mi?’ yönetmen Pelin Esmer’in ilk bağımsız filmi olacak. Filmde ünlü oyuncu Timuçin Esen filmi çeken Levent, Nur Sürer ise Gülistan karakterine hayat veriyor. Filmde Zeliha Berksoy (Nigar), Nergis Öztürk (Aynur), Nilay Erdönmez (Ece), Mehmet Kurtuluş (Topal )ve Laçin Ceylan (İrem) karakterlerini oynuyor.