Uğur Okulları Anaokulu birimi ilk  mezuniyet  coşkusunu yaşadı Uğur Okulları Anaokulu birimi ilk mezuniyet coşkusunu yaşadı

   

    Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul kademelerinde eğitim veren Aydın Uğur Okulları Kurucu Müdürü Aycan Dede ‘’ 1968’den beri eğitimin güvenilir limanı olmayı sürdüren  Uğur Okulları olarak her yıl birinci çıkarmanın gururunu yaşıyoruz. Tabi ki bu Uğur Okullarının kaliteli eğitim sistemi ve kaliteli  öğretmen kadrosu elde edilen bir başarı. Türkiye genelindeki Uğur Okulları arasında düzenlenen denemelerde 156 Kurum arasında İlk 3 te yer alıyor olmak zaten başarılı bir kurum olduğumuzu gösteriyordu. 2020’de YKS Türkiye 1.’si olan Halid Oğuz Serçe, 2023’te  LGS Türkiye 1.’si olan Hüseyin Çetin ve 2024 LGS Türkiye 1.’si olan Rüya Kitapçıoğu ile başarının tesadüf olmadığını belirtmek isterim. Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın birinci, Dünyanın beşinci eğitim ağı olan BAU GLOBAL ailesinin bir üyesi olan Uğur’da başarı gelenektir ifadesiyle de son 5 yıl içerisinde kazanılan 1.likler ve dereceler ile de başarı öykümüzün haklı gururunu yaşıyoruz. Değerli öğretmenlerimize, kıymetli velilerimize ve sevgili öğrencilerimize bu ailenin bir parçası oldukları ve bizlere güvendikleri için teşekkür ediyor, yüksek akademik ve sosyal başarıyı hedefleyen Aydın Uğur Okulları olarak yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz.

UĞUR OKULLARI, EN DONANIMLI EĞİTİM OLANAKLARINI SUNUYOR

Eğitimde teknoloji entegrasyonunun ön planda tutulduğu Uğur Okulları’nda okul öncesinden itibaren tüm kademelerde, Yapay Zeka Temelli Öğrenme ve Öğretme Platformu Metodbox kullanılıyor. Metodbox içinde müfredata uygun dersler, konu anlatımları, soru bankaları, videolar, çalışma fasikülleri gibi binlerce içerik bulunuyor. Teknoloji okuryazarı nesiller yetiştirme hedefiyle hazırlanan eğitsel içerikler, öğrencilere derslerde öğrenmiş oldukları konuları platform üzerinden pekiştirme ve eksiklerini giderme fırsatı sağlıyor.

Whatsapp Image 2024 07 01 At 13.27.30

Editör: Meltem Danışman