YKS tarihi belli oldu YKS tarihi belli oldu

Öğrencilerin başarı düzeylerini ölçmelerine imkan tanıyan ve 2024-2025 eğitim öğretim dönemi için Uğur Okulları’nda burs olanağı sağlayacak Uğur Bursluluk Sınavı, Türkiye genelinde 6-7 Ocak 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Sınava katılan öğrenciler başarı oranlarına göre yüzde 100’e varan eğitim bursu kazanma şansı yakalayacak. Öğrenciler, sınava girdikleri okulların burs kontenjanı kapsamında burslu okuma şansı elde edecek. Uğur Okulları Aydın Kampüsü’ndeki Bursluluk Sınavı’na 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerinin katılabilecek.

BİR SINAV İKİ KARNE
VE METODBOX FIRSATI

Sınava katılan öğrenciler, Sınav Sonuç Karnesi yanında Akademik Beceri Karnesi de alarak sınav becerilerindeki yetkinliklerini keşfedecek. Uğur Bursluluk Sınavı’na katılan ve sınav sonuç karnesini alan tüm öğrenciler için dijital eğitim öğretim platformu Metodbox 2 ay süreyle ücretsiz kullanıma açık olacak. Öğrenciler, www.ubsbilgi.ugurokullari.k12.tr adresinden sınav başvurularını yapabilecek.

“İLKOKUL VE ANAOKULUNDA İLK YILI
BAŞARIYLA SÜRDÜRÜYORUZ”
Türkiye’de 56. yılını kutlayan Uğur Okulları’nın Aydın Kampüsü 2020 yılında YKS’de Türkiye Birincisi, geçtiğimiz yıl da LGS’de Türkiye Birincisi çıkarma başarısı göstermişti. İlkokul ve anaokulu kademelerinde bu yıl eğitime başlayan Aydın Uğur Okulları’nın Kurucu Müdürü Aycan Dede, güzel bir eğitim yılı geçirdiklerini belirtirken, “Güçlü eğitim kadromuzla ortaokuldan sonra bu yıl ilkokul ve anaokulu kademelerinde de eğitim öğretime başladık. İlk yılımızda bizleri son memnun eden bir talep gördük ve başarılı bir şekilde eğitimimizi sürdürüyoruz. Şimdi de önümüzde 2024-2025 eğitim öğretim dönemi için bursluluk sınavımız var. Geçen yıl olduğu bu yıl da tüm sınıflar yüzde 100 doluluk bekliyoruz” dedi.
 

Editör: Meltem Danışman