Aydın’ın Girne Mahallesi’nde muhtar adayı olan mahallenin sevilen berberi Şevket Türk, Ankara’nın desteğini aldı. Aydın’a gelen TESK Başkanı Bendevi Palandöken, TESK Genel Başkan Vekili Mehmet Burhan Aksak, Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu Başkanı ve TESK Denetim Kurulu Üyesi Ahmet Aydan, Türkiye Berberler Kuaförler Güzellik Salonu İşletmecileri Federasyonu Başkanı ve TESK Denetim Kurulu Üyesi Genel Başkanı Bayram Karakaş, Girne Mahallesi muhtar adayı Şevket Türk ile bir araya geldi. Ziyarette Aydın Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası Başkanı Serhan Avşar ve yönetim kurulu üyeleri de yer aldı. Aynı zamanda Aydın Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası Yönetim Kurulu Üyesi olan Türk’ü işyerinde ziyaret eden Palandöken ve beraberindeki heyet, Türk’e başarı dileyerek tam destek verdi.

“DAİMA ARKASINDAYIZ”

Şevket Türk’ün örnek bir esnaf olduğunu belirten TESK Başkanı Palandöken, “Değerli esnaf kardeşimiz Şevket Türk’ün her zaman yanındayız. Bu süreçte üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Tam bir esnaf olan Şevket kardeşimiz, seçilmesi halinde muhtarlık görevini de layıkıyla yaparak mahallesine çok güzel hizmetler yapacağından en ufak kuşkumuz yok. Kendisine güveniyoruz ve daima arkasındayız.” ifadelerini kullandı. Karakaş ise “Çıktığı yolda Şevket kardeşimize başarılar diliyorum. Ben şimdiden kendisini tebrik ediyorum. Senin sözün, bizim sözümüzdür. Ankara’da her zaman açık bir kapısı var, bir ağabeyin var. Biz sizlerden razıyız. Misafirperverliği için kendisine teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

“GURURLUYUM”

Başkan Kaya’ya Acarlar’da büyük ilgi Başkan Kaya’ya Acarlar’da büyük ilgi

Palandöken ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getiren Türk, “Doğum büyüdüğüm ve esnaf olarak bulunduğum Girne Mahalle’mize hizmet etmek için yola çıktım. Bu süreçte mahalle halkı başta olmak üzere, sivil toplum kuruluşlarından, Aydın bürokrasinden çok destek gördüm. Son olarak TESK Başkanımız Sayın Bendevi Palandöken ve beraberindeki ekip arkadaşlarının da desteği almak bana çok gurur verdi. Çünkü onların destek vermesi sadece benim için değil güzel mahallem Girne için de büyük bir kazanım. Onların desteğiyle mahalleme çok güzel hizmetler yapacağım. Seçilmem halinde çok çalışıp mahalleme hak ettiği hizmetleri getireceğim. Ziyaretleri ve desteklerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Editör: Meltem Danışman