Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan, Söke Final Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Kasım Aras, Eğitim-Öğretim Genel Müdürü Murat Kaya, İlk ve Ortaokul Müdürü Adile Aydemir ve Lise Müdürü Burcu Ulaş ile bir araya geldi. Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan Söke Final Okulları yöneticilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Kuşadası’nın şehir ulaşım haritası dijitale taşındı Kuşadası’nın şehir ulaşım haritası dijitale taşındı

Final Okulları yöneticileri Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Belediye başkanlık makamında gerçekleşen buluşmada bölgedeki eğitim kurumlarının pandemi sürecindeki durumları masaya yatırıldı. Söke Final Okulları Eğitim-Öğretim Genel Müdürü Murat Kaya, misafirperverliklerinden dolayı Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan’a teşekkür ederek “Okulumuzda Kuşadası’ndan da birçok öğrenciye eğitim veriyoruz. Kuşadası Belediyesi çalışmalarını takdirle karşıladığımız bir kurum. Farklı projeleri birlikte yürütmeye hazırız” dedi.

Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan ise “Öncelikle nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim. Kurum olarak eğitim ve öğretime destek vermek en önemli görevlerimizden biri. Belediye Başkanımız Sayın Ömer Günel de bu konuyu çok önemsiyor” dedi.