banner47

İYİ Parti’de gözler Genel Merkezde… Her an açıklanabilir

SON DAKİKA!!!

İYİ Parti’de gözler Genel Merkezde… Her an açıklanabilir
banner68

İYİ Parti’de gözler Genel Merkezde… Her an açıklanabilir

İYİ Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner ile birlikte il ve ilçe yöneticilerinin de istifa etmesinin ardından oluşturulacak yeni listeler için gözler Genel Merkeze çevrildi. Yerel seçimde aday olması muhtemel isimlerin yer verilmemesi beklenen il ve ilçe yönetimleri üzerinde İYİ Parti Genel Merkezi son çalışmalarını yaptı. Yeni yönetimlerin açıklanması an meselesi.

İYİ Parti Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın imzasıyla gönderilen ‘Teşkilat Revizyon Çalışmaları’ başlıklı yazı üzerine, İYİ Parti’nin tüm il ve ilçelerdeki yönetimleri istifa etmişti. Aydın’da da İl Başkanı Recep Taner, düzenlediği basın toplantısı ile istifasını verdi. İYİ Parti Teşkilatlarında yapılacak revizyon çalışmalarının ana eksenini, 2019 Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimler oluşturdu. Yerel seçimlerde aday adayı olması muhtemel kişilerin seçim öncesinde istifa etmesiyle parti yönetimlerinin boşalmasından doğacak zafiyeti önlemeyi hedefleyen çalışma kapsamında, yeni yönetimler de belirlenmeye başlandı. 


İYİ Parti Aydın İL Teşkilatı için de Genel Merkezin hazırlıklarını bitirmek üzere olduğu bilgisine ulaşıldı. Özellikle İYİ Parti Aydın İl Başkanlığından istifa eden Recep Taner’in yeniden İl Başkanı olarak mı görevlendirileceği yoksa partisinin belediye başkan adayı mı gösterileceği merak konusu oldu. İYİ Parti Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın yeni yönetimi çok kısa bir süre içerisinden partiye ait hesaplardan duyuracağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2018, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner140

banner139