banner47

Hakan Ülken Büyükşehire aday mı oluyor? Flaş açıklama...

İlk kez açıkladı!

Hakan Ülken Büyükşehire aday mı oluyor? Flaş açıklama...
banner68

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve AYTO Başkanı Hakan Ülken, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olacağı iddialarıyla ilgili ilk kez açıklama yaptı. Ülken, “Kesin ve net bir ifadeyle söyleyeyim. Hiç adaylık gibi bir düşüncemiz yok” dedi.

Mart 2019’da yapılması planlanan yerel seçimler yaklaşırken, aday isimleriyle ilgili çeşitli iddialar ortaya atıldı. Aydın Büyükşehir Belediyesi için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken’in ismi de geçti.

Basın toplantısı sırasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ülken, adaylık iddiasıyla ilgili ilk kez açıklama yaptı.

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve AYTO Başkanı Hakan Ülken, “Kesin ve net bir ifadeyle söyleyeyim. Hiç adaylık gibi bir düşüncemiz yok. Aday olmayacağız. Biz odamızın başında, yönetim ve meclisimizle üyelerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Çok net. Kesimlikle böyle bir adaylık düşüncemiz yok” ifadelerini kullandı.

İyi niyetli bir şekilde adaylığını gündeme getirenlerin olduğunu belirten Ülken, “Mutlaka çok iyi niyetle bu konuya yaklaşan birçok kesim var. Hem siyasi partilerden hem Aydın’ın farklı kesimlerinden ama bizim duruşumuz çok net. Biz kesinlikle siyaset düşünmüyoruz. Aday değiliz” dedi.

HABER: Naci ERİŞ

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2018, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner140

banner139