banner47

Büyükşehir Adayı Savaş, Erdoğan'a söz verdi

“Aydın’ı hak ettiği yere taşıyacağız”

Büyükşehir Adayı Savaş, Erdoğan'a söz verdi
banner68

AK Parti Grup Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Mustafa Savaş kardeşimizi Aydın'a, Aydın'ı da Mustafa Savaş kardeşimize emanet ediyoruz” demişti. Bu konuda Erdoğan’a söz veren Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Savaş, “Bizlere emanetiniz olan Aydın'ı, hak ettiği yerlere taşımak için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, Aydın’ı kendisine emanet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, “Bizlere emanetiniz olan Aydın'ı, hak ettiği yerlere taşımak için var gücümüzle çalışacağız” diyerek söz verdi.

Aydın için başarı sözü veren Mustafa Savaş, şu ifadeleri kullandı:

“Sayın Cumhurbaşkanım, bizlere emanetiniz olan Aydın'ı, hak ettiği yerlere taşımak için var gücümüzle çalışacak, milletimize, memleketimize ve devletimize olan borcumuzu ödemenin gayretiyle mücadele vereceğiz. Buna söz veriyoruz. Bütün dava arkadaşlarımızla, Milliyetçi Hareket Partisi'nin saygıdeğer teşkilat mensuplarıyla ve aziz milletimizle birlikte 31 Mart akşamı Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin ve bütün ilçe belediyelerimizin temsil hakkını Cumhur İttifakı olarak kazanacağımıza inanıyor, bu inançla sizlere saygı ve şükranlarımı arz ediyorum.”

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019, 14:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayhan akarsu
Ayhan akarsu - 3 yıl Önce

Aydın bu topukludan bıktı artık kurtar bizi Sayın Savaş...

SIRADAKİ HABER

banner140

banner139