banner47

Albayrak’tan Büyükşehir’e gösteri tepkisi! “Reklam kokan hareketler”

Vatan Partisi Aydın İl Başkanı Emre Albayrak, Aydın’ın düşman işgalinden kurtuluş yıl dönümü sebebiyle yapılacak kutlamalara Aydın BŞB imzası atılmasıyla ilgili konuştu. Albayrak, “Yerel seçimlere kısa bir süre kalan menfaat kokan hareketler” dedi.

Albayrak’tan Büyükşehir’e gösteri tepkisi!      “Reklam kokan hareketler”
banner68
banner90

“PANKARTLAR KALDIRILSIN”

Albayrak, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“7 Eylül’de Aydınımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yılı nedeniyle Türk Hava Kuvvetleri’ne bağlı Solo Türk’ün savaş uçaklarıyla yapacağı gösteri, kentimizin çeşitli yerlerine asılan pankartlarla sanki BŞB bünyesinde yapıldığı izlenimi verilmek istenmiştir. Türk Silahlı Kuvvetleri hepimizin ortak değeridir, milletimizin göz bebeğidir. Sayın Çerçioğlu’nun bu etkinliğin altına kendi ismini yazması siyasi ahlakla ve siyasi etikle bağdaşmamaktadır. Yerel seçimlere kısa bir süre kala buram buram menfaat kokan bu hareketi Aydın halkının takdirine bırakıyoruz. Bu pankartların ivedilikle indirilmesini talep ediyoruz.”

“SAVAŞ UÇAĞI MI UÇURACAKSIN”

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun seçim vaatlerinin çoğunu yerine getirmediğini ifade ederek, “Çerçioğlu, ne alt geçit yapabilmektedir ne de Yunan işgalinde olan adalarımıza sahip çıkabilmektedir. Haklı olarak kendisine soruyoruz; ‘Daha alt geçit yapmayı beceremiyorsun savaş uçağı mı uçuracaksın?’”

YORUM EKLE
banner80
SIRADAKİ HABER