AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’nu ziyarette bulundu.

AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanı Savaş, Aydın'da ilçelerde devam eden gençlik ve spor yatırımlarıyla ilgili bazı taleplere ilişkin, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Kasapoğlu’na ziyaret gerçekleştirdi. Geçtiğimiz yıl bakanlıkla imzalanan protokol kapsamında yatırımlar devam ederken, 2023 yılında planlanan projelerle ilgili de Bakan Kasapoğlu ile değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Savaş, ilin önceliklerine göre yatırımların aralıksız devam edeceğini kaydetti.

İYİ Parti Aydın'da Recep Taner yeniden İl Başkanlığına seçildi İYİ Parti Aydın'da Recep Taner yeniden İl Başkanlığına seçildi

"DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDUK"

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Milletvekili Savaş, "Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Dr. Mehmet Kasapoğlu’yu ziyaret ederek İlimizde devam eden ve planlanan projelerimize yönelik değerlendirmelerde bulunduk. Sayın Bakanımıza misafirperverliği ve ilgisi için teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

siteeeeeeeeeeeee-1